- Jackery

Безплатна Доставка


Бързо зареждане - само за 1.8 часа от контакт или четири соларни панела SolarSaga 200 W. Съвместим с
всички слънчеви панели Jackery - идеален за къмпинг и при спиране на на тока.
Капацитет 1002 Wh, изходна мощност 1000 W (пикова мощност 2000 W).
Компактен и удобен за пренасяне: Explorer 1000 Pro тежи малко под 11.5 кг и разполага със сгъваема
дръжка за лесно транспортиране и съхранение.
Тиха - ниво на шума 46 dB.a
Иновативният екран: ясно показва 18 режима на работа.
Пълна надеждност с Premium BMS: Инверторът с чиста синусоида осигурява стабилна мощност, която предпазва
устройството от повреда и отговаря на международните стандарти. Explorer 1000 Pro е изработен от трудно
запалими материали (94V-0) и разполага с акумулаторна батерия (BMS) за изключително дълъг.
Вградено многорежимното LED фенерче е проектирано да отговори н вашите нужди от осветление във всички ситуации.
Двойно 100W PD бързо зареждане: 2 x USB-C и 2 x 100W (PD) порта осигуряват постоянно и бързо захранване за
основни устройства като смартфони, iPad, лаптопи и дронове. Поддържа зареждане на няколко устройства
едновременно: 2 x 1000W променлив ток, 2x USB-A, 2x USB-C и DC електрически контакт за кола.
Батерия: Lithium-ion
Капацитет: 23.2Ah/43.2V DC(1002Wh)
Размери: 34.0 x 26.2 x 25.5 cm
Тегло: 11.5 кг.
Брой зареждания: 1000 с до 80% от капацитета
2 x AC изхода: 230V-50Hz, 4.35A Max. 1000W (пикова мощност 2000W)
2 x USB-A изхода: Quick Charge 3.0, 18W Max. 5-6V 3A, 6-9V 2A, 12V 1.5A
2 x USB-C изхода: 100W Max. 5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 5A
Изход за кола: 12V 10A
AC вход: 230V-50Hz, 10A Max.
DC вход: 12V - 17.5V 8A, Max. до 16A
17.5V-60V 11A, Max. до 22A/800W
Бързо зареждане - само за 1.8 часа от контакт или четири соларни панела SolarSaga 200 W. Съвместим с
всички слънчеви панели Jackery - идеален за къмпинг и при спиране на на тока.
Капацитет 1002 Wh, изходна мощност 1000 W (пикова мощност 2000 W).
Компактен и удобен за пренасяне: Explorer 1000 Pro тежи малко под 11.5 кг и разполага със сгъваема
дръжка за лесно транспортиране и съхранение.
Тиха - ниво на шума 46 dB.a
Иновативният екран: ясно показва 18 режима на работа.
Пълна надеждност с Premium BMS: Инверторът с чиста синусоида осигурява стабилна мощност, която предпазва
устройството от повреда и отговаря на международните стандарти. Explorer 1000 Pro е изработен от трудно
запалими материали (94V-0) и разполага с акумулаторна батерия (BMS) за изключително дълъг.
Вградено многорежимното LED фенерче е проектирано да отговори н вашите нужди от осветление във всички ситуации.
Двойно 100W PD бързо зареждане: 2 x USB-C и 2 x 100W (PD) порта осигуряват постоянно и бързо захранване за
основни устройства като смартфони, iPad, лаптопи и дронове. Поддържа зареждане на няколко устройства
едновременно: 2 x 1000W променлив ток, 2x USB-A, 2x USB-C и DC електрически контакт за кола.
Батерия: Lithium-ion
Капацитет: 23.2Ah/43.2V DC(1002Wh)
Размери: 34.0 x 26.2 x 25.5 cm
Тегло: 11.5 кг.
Брой зареждания: 1000 с до 80% от капацитета
2 x AC изхода: 230V-50Hz, 4.35A Max. 1000W (пикова мощност 2000W)
2 x USB-A изхода: Quick Charge 3.0, 18W Max. 5-6V 3A, 6-9V 2A, 12V 1.5A
2 x USB-C изхода: 100W Max. 5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 5A
Изход за кола: 12V 10A
AC вход: 230V-50Hz, 10A Max.
DC вход: 12V - 17.5V 8A, Max. до 16A
17.5V-60V 11A, Max. до 22A/800W
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Зарядно |
| Тип аксесоар | Зарядно |
| Вид батерия | Lithium-Ion |
| Предназначен за | Универсален |
| Вид батерия | Lithium-Ion |
| Предназначен за | Универсален |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Зарядна станция |
| Изходна мощност (W) | 1000 W |
| Изходен конектор | USB-A |
| Изходен конектор | USB-C |
| Изходен конектор | Schuko |
| Брой изходи (count) | 7 |
| Цвят | Тъмно сив/Син |
| Капацитет (mAh) | 278400 mAh |
| Бързо зареждане | Да |
| Стандарт за бързо зареждане | Power Delivery (PD) 3.0 |
| Вграден кабел | Не |
| Едновременно зареждане | Да |
| Дисплей | Да |
| Тегло (g) | 11500 g |
| Тегло | 0.00кг |
Преносима зарядна станция Jackery Explorer 1000 Pro
Бъдете винаги с ток, където и да сте, с Jackery Explorer 1000 Pro — висококапацитетна преносима зарядна станция с 1000W чист синусоидален инвертор. Благодарение на огромната 1002Wh литиева батерия, тя е идеална за къмпинг, аварийни ситуации или работа извън мрежата, захранвайки устройствата ви с часове.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 1002Wh (278,400mAh) захранва лаптопи, мини хладилници, CPAP апарати и други за продължително време.
- Бързо слънчево зареждане — Поддържа до 200W слънчев вход, презареждане само за 5 часа с два панела SolarSaga 100W (продават се отделно).
- Множество изходи — 3x AC контакта (230V, 1000W непрекъснато, 2000W пик), 2x USB-A, 1x USB-C PD 60W и 1x автомобилен изход.
- Чист синусоидален инвертор — Безопасен за чувствителна електроника като лаптопи и медицински устройства.
- Умен дисплей — LCD екран показва оставащ заряд, входяща/изходяща мощност и прогнозно време на работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет на батерията | 1002Wh (278,400mAh) |
| AC изход | 3x 230V, 1000W непрекъснато (2000W пик) |
| USB-A изход | 2x 5V, 2.4A всеки |
| USB-C изход | 1x 60W PD |
| Автомобилен изход | 1x 12V, 10A |
| Слънчев вход | 200W макс. (12-30V, 8A) |
| AC вход | 230V, 50Hz, 600W макс. |
| Тегло | 11.5 kg |
| Размери | 36.8 x 22.4 x 28.7 cm |
| Работна температура | -10°C до 40°C |
| Цикли на зареждане | 1000 цикъла до 80% капацитет |
Какво има в кутията
- Jackery Explorer 1000 Pro зарядна станция
- AC захранващ кабел
- Автомобилен заряден кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









